Цей метод назавжди позбавить від неприємного запаху з рота

Цей метод назавжди позбавить від неприємного запаху з рота"У мене неприємний запах iз рота. Що радять з цього приводу фахівці?" - таке пише запитання може задати багато хто.

- Впоратися зі специфічним запахом, який спровокований не їжею, а хворобою, непросто, - каже Олена, сiмейний лiкар. - Мова не лише про гнилі, вражені карієсом зуби чи запалені ясна та мигдалики. Так, відомо, що люди, хворi на діабет, мають солодкуватий запах із рота. А риб'ячий або мишачий запах часто притаманний хворим на цироз чи інші патології печінки.

Людям із неприємним запахом із рота рекомендують не лише усунути основну причину проблеми, а й полоскати рот та горло відварами трав, які видаляють значну частину мікробів і пригнічують розмноження їх. Це може бути відвар ромашки, м'яти, шавлії (2 столові ложки суміші запарити в 0,5 л води, настояти 10 хвилин і полоскати рот та горло 2 - 4 рази на день).

Японські дослідники встановили, що при дисбактеріозі товстої кишки на поверхні кореня язика розмножуються анаеробні бактерії, які виділяють сірководень. Запах не з приємних! Таким людям рекомендовано раз або двiчi на день вживати по 90 г кисломолочного йогурту без цукру, завдяки чому зменшується вміст сірководню у повітрі, що видихається.
скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Теги: запах, рот
Додати коментар