Біг заради життя: в неділю у Львові відбудеться другий благодійний забіг

Біг заради життя: в неділю у Львові відбудеться другий благодійний забігЦими вихідними у Львові відбудеться другий благодійний забіг «Щасливий кілометр», учасники якого долучаться до збору коштів на медичне обладнання для дитячої лікарні ОХМАТДИТ. Цьогоріч організатори приготували для марафонців та гостей міста ще й святкову програму у центрі міста.

Другий рік поспіль у першу неділю вересня забіг влаштовує компанія Fujikura, яка підписала з лікарнею меморандум про співпрацю. Торік заради порятунку дитячих життів бігли 350 людей. Під час марафону вдалося зібрати 20 тис. грн благодійних внесків, їх спрямували на придбання лампи фототерапії для відділення реанімації дітей раннього віку. Окрім того, компанія Fujikura виділила кошти на ремонт операційного блоку лікарні.

Цьогоріч ціль значно амбітніша – у лікарні почали збирати кошти на хірургічний світильник, вартістю 184 тис. грн. Втім, організатори кажуть, очікують вдвічі більше бігунів.

«В 2010 році був відкритий центр малоінвазивної хірургії, де вже було проведено понад тисячу набагато менш травматичних операцій. Центр функціонує 7 років, і для того, щоб надати йому сучасності потрібна нова хірургічна лампа, адже медичне обладнання зазнає старіння, стає менш придатним для використання. Сьогодні для цієї малоінвазивної операційної потрібна лампа, яка дасть можливість хірургам краще бачити операційне поле на яком вони здійснюють маніпуляції», – розповів голова опікунської ради ЛОДКЛ ОХМАТДИТ Роман Лобай.

Благодійні забіги є традиційними у багатьох країнах. У такий спосіб не лише збирають кошти, а й привертають увагу до важливих проблем. Аби стати учасником львівського забігу необхідно зареєструватися на сайті happy-kilometer.com.ua. Цьогоріч марафонцям запропонують 3 дистанції – на 1,4 і 7 кілометрів. У неділю з 10 год. ранку біля оперного театру усі учасники забігу повинні отримати свій номер. Тут, біля стійок реєстрації і розташують скриньки, де можна буде залишити будь-яку суму благодійного внеску.

Вже сьогодні на забіг зареєструвалися понад 350 учасників. Он-лайн реєстрація закриється за добу до марафону. Усі, хто не встигнуть зареєструватися в інтернеті, зможуть це зробити протягом двох годин перед стартом.

«Цьогоріч у нас новий маршрут з мінімальними перепадами рельєфу, оскільки ми хотіли аби долучилися люди різної вікової категорії і різної фізичної підготовки. Бігти будемо проспектом Чорновола до вулиці Липинського і назад. Це найдовший маршрут – 7 км», – розповів спеціаліст з розвитку персоналу Андрій Оріховський.

Розпочнеться марафон дитячим забігом, на який реєстрація не потрібна, дистанцію у сто метрів з малечею долатимуть казкові герої. А під час того, як біг розпочнуть дорослі, на площі перед оперним театром дітей увесь час розважатимуть: у програмі магія фокусника, аквагрим, наукове шоу з дослідами, а також конкурси.

Після того, як останні бігуни фінішують, біля оперного театру розпочнеться святкова програма. Зі сцени виступлять українські гурти та виконавці, нагородять переможців забігу, а на закінчення приготували барабанне шоу.
скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Теги: Fujikura, спорт, медицина, забіг
Додати коментар