Посадовець міськради на Львівщині «нагрів» 800 тис. грн на тендері щодо купівлі сміттєвоза

Посадовець міськради на Львівщині «нагрів» 800 тис. грн на тендері щодо купівлі сміттєвозаПрокуратура Львівської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно посадовця Турківської міської ради, який скористався службовим становищем та здійснив махінації під час закупівлі сміттєзбиральної техніки.

Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що наприкінці 2016 року органом місцевого самоврядування здійснено процедуру публічної закупівлі сміттєвоза із заднім завантаженням.

Тендерним комітетом міськради визначено переможцем фізичну особу підприємця, пропозиція продажу автомобіля-сміттєвоза «MAN»« за ціною майже 1,2 млн грн якого визнана найкращою.

Проте, як з’ясувалось пізніше, вказаного автомобіля у чоловіка в наявності не було, натомість він запропонував посадовцям придбати «КамАЗ».

На підставі розпорядження керівника органу місцевого самоврядування було створено комісію, яка нібито оглянула два автомобілі та рекомендувала тендерному комітету закупити саме «КАМАЗ» за ціною близько 1,2 млн грн, про що укладено договір та здійснено оплату у повному обсягу.

Водночас, проведеною у кримінальному провадженні судовою автотоварознавчою експертизою встановлено, що реальна вартість купленого автомобіля-сміттєвоза марки «КамАЗ» становить 405 тис. грн, а не 1,2 млн грн.

Таким чином, внаслідок таких дій службової особи органом місцевого самоврядування безпідставно виплачено майже 800 тис. грн.

Відтак, посадовцю Турківської міської ради 30.08.2017 оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), подано клопотання до суду про відсторонення посадовця від займаної посади та обрання йому запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Теги: зловживання, гроші, сміттєвоз, прокуратура, розслідування, тендер
Vannonossovik
Народ у кого старый комп или ноут есть отличный способ при помощи небольшого патча можно играть
в любые современные игры с высокими настройками даже на самых слабых ПК. (Через сервис PLAYKEY)
Патч для бесплатного пользования сервисом скачивайте здесь.
Видео по установке и настройке патча смотрите тут.
[rating]
[rating-type-2]
  • [rating-plus]Нравится[/rating-plus]
  • {rating}
[/rating-type-2] [rating-type-3]
  • [rating-minus]Не нравится[/rating-minus]
  • {rating}
  • [rating-plus]Нравится[/rating-plus]
[/rating-type-3] [/rating]
Додати коментар