Поліграфкомбінат «Україна» має заявок на біометричні паспорти на місяць вперед

Поліграфкомбінат «Україна» має заявок на біометричні паспорти на місяць впередЗ початку набуття чинності безвізового режиму між Україною та Євросоюзом держпідприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» отримало понад мільйон заявок на виготовлення біометричних паспортів, з яких на сьогодні надруковано приблизно 770 тис. Про це йдеться у відповіді директора комбінату Юрія Оніщенка на запит Громадського.

З 11 червня до 28 серпня поліграфкомбінат отримав 1 109 049 замовлень на виготовлення біометричних паспортів. За той же період держпідприємство виготовило 775 871 паспортів. Отже, у поліграфкомбінату лишилось ще 333 178 замовлень.

«Державний центр персоналізації документів Поліграфкомбінату «Україна» працює цілодобово 7 днів на тиждень. Трудовий колектив поліграфкомбінату, незважаючи на відпускний період, працює у тризмінному режимі без вихідних», – йдеться у відповіді.

Із цих даних випливає, що комбінат виготовляв у середньому 9821 паспорт на день. Таким чином, для того, щоб виготовити решту 333 тисячі паспортів підприємству необхідно приблизно 34 доби.

«У найближчі 3-4 місяці поліграфкомбінат «Україна» очікує поставку додаткової системи з персоналізації паспортів BookMaster One System, виробництва компанії IAI industrial system B.V. (Нідерланди), що збільшить загальну виробничу потужність з персоналізації бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон більше ніж у два рази», – додали у дирекції поліграфкомбінату.
скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Теги: паспорт, безвіз
Додати коментар