Закарпатські цигани продовжують тероризувати мешканців Львова та туристів

Закарпатські цигани продовжують тероризувати мешканців Львова та туристівУ соціальній мережі Фейсбук повідомляється про збільшення кількості інцидентів за участі закарпатських циган.

Черговий прикрий випадок стався зокрема на площі Ринок.

"Чи може місто впоратись зі зграями циган? Тільки що затримав чотирьох циган, які побили дівчину та намагались її обікрасти. Дякую патрульний поліції, яка після виклику протягом двох хвилин прибула на місце виклику. Цигани доставлені в Галицький райвідділ поліції, - написав львів'янин Мирон Кульчицький, розмістивши у спільноті "Варта-1" в соцмережі Фейсбук відповідні світлини. - Жодні законні заходи не діють! Їх затримують щодня по 5 разів. Відвозять на вокзал та відправляють до місць їхнього проживання, але до двох годин, вони знову повертаються і продовжують тероризувати наше місто".

У коментарях під дописом користувачі соцмережі не стримують емоцій і зазначають, що затримані цигани - родом із Закарпаття.

"Оця істота сьогодні моїй жінці в кишеню залізла, ми їх хотіли в поліцію спровадити. Але, поки вони не встигли фактично вкрасти, нема за що, - констатував Олексій Лань. - і продовжив у наступному коментарі: Я з дружиною сьогодні зустрічав цих істот. Оця чорнява істота полізла в кишеню моїй жінці, але там був тільки телефон і одна гривня, жінка відчула, що хтось в кишеню лізе. Була легка перепалка з тим, що ми їх в міліцію здамо, але вона не встигла вкрасти. Так ми і розійшлись, але нас через 2 хвилини догнав міліціянт в цивільному і спитав, чи в нас вони нічого не вкрали. І дуже жалкував, що нічого не встигли вкрасти, бо вже хотів їх закрити."

"Цю саму з її подружками я тиждень тому відлякала, на моїх очах пару з Китаю хотіли пограбувати!", - написала Світлана Шафран.

"Недавно в центрі, біля Рошену, намагалася відкрити рюкзачок у туристок. Дівчина помітила, почала з нею сваритися, а ця сміється собі, ще й запустила їй в лице свою сигарету... Зовсім страху немають", - зазначила Іванка Стецюк-Дорош.

"В суботу мали з ними інцидент : вони хотіли йшли за чоловіком і намагались відкрити портфель, то ми сказали мужчині, але оскільки було багато людей, то вони втікли... а вчора вони біля готелю Джордж бігли за дівчатами", - розповіла Яруся Закутинська.
І таких розповідей - десятки. Слів мешканці міста Лева у цьому випадку не добирають.
скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Теги: цигани, Закарпаття
Додати коментар