Львівський вчитель має сплатити 300 тисяч гривень родині загиблого учня

Львівський вчитель має сплатити 300 тисяч гривень родині загиблого учняІнструктор з фізкультури Львівської санаторної школи-інтернат №1 I-III ступеня імені Б.-І.Антонича має сплатити 300 тисяч гривень родині учня, який випав з 3-го поверху школи та розбився. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Трагедія сталася 1 листопада 2014 року. В той день занять у 3-Б класу не було, бо вони мали виступати. Після виступу класний керівник запросила до класу випити каву мати одного з учнів, а дитина попросилася у вчителя фізкультури до ігрової кімнати, де з ним проводилися заняття з лікувальної фізкультури. Саме заняття мало відбутися лише через годину, та вчитель погодилася відвести учня до зали. Коли їй зателефонували, щоб передати листи для воїнів АТО, вона на кілька хвилин покинула кімнату, зачинивши двері на ключ та залишивши хлопчика самого. Поки її не було, дитина випала з вікна та розбилася на смерть.

В судовому засіданні обвинувачена своєї вини у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.137 КК України (неналежне виконання професійних обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх, внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило смерть неповнолітнього), не визнала, просила її виправдати, оскільки її вини у тому, що сталося, не має. За її словами, заняття з ним вона не проводила, а просто погодилася доглянути за дитиною, допоки мати не забере його. Проте суд вирішив, що, знаходячись у ігровій кімнаті, вона виступала як працівник школи, тож зобов'язана була слідкувати за безпекою дитини. Тому визнав її винною за ч.2 ст.137 КК України та засудив до трьох років обмеження волі зі звільненням від відбування основного покарання на іспитовий рік. Окрім того, вона має сплатити родині загиблого хлопчика 1827 грн. матеріальної шкоди (витрати на поховання) та по 150 тисяч гривень кожному з потерпілих (разом 300 тисяч гривень) моральної шкоди.
скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Теги: школа, суд, смерть, діти
Додати коментар